top of page

Nasze inwestycje

slowianska.jpeg

2023

Inwestycja Słowiańska Point to butikowy projekt stworzony z myślą o tych, którzy cenią kameralność i spokój. Budynek składa się z 18 mieszkań 2- i 3- pokojowych o metrażach od 46 do 72 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon bądź loggia. W parterze budynku zaprojektowano jeden niewielki lokal usługowy.

 

Do dyspozycji mieszkańców w budynku są także komórki lokatorskie oraz miejsca przeznaczone dla rowerów.  Do każdego mieszkania jest przypisane miejsce postojowe w garażu znajdującym się w parterze budynku lub na kondygnacji podziemnej.

2023

Kielce / Domaszowice

Osiedle Kolorowe na przedmieściach Kielc to 10 domów, każdy z dwoma mieszkaniami góra/dół, w zabudowie bliźniaczej. Kolorowe - ze względu na klimat, w jakim chcemy je utrzymać.

1 Z KONCA POLUDNIE.jpg
WZ03.jpg

2023

Osiedle Nowy Mników to kameralna inwestycja 10 domów jednorodzinnych z wydzielonymi ogródkami, przynależnymi wiatami na 2 samochody, nowoczesnymi technologiami i wspólną strefą rekreacyjną w której powstanie ogród bioróżnorodny. Przestrzeń, gdzie w otoczeniu natury miło spędzą czas nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Nowoczesna, ale jednak ponadczasowa bryła domów. 2 pełne kondygnacje plus poddasze. Duże przeszklenia i otwarta przestrzeń na parterze. Ogród z tarasem i widok na panoramę gminy Liszki oraz góry. Do tego wstawki na elewacji w postaci desek opalanych. To wszystko ma nie tylko wyróżnić te domy spośród wielu innych projektów, ale również pozwolić im wtopić się w sielski krajobraz ich otoczenia.

2024

Rzeszów / Przedmieście Czudeckie

Kameralna inwestycja polegająca na budowie dwoch domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem wpisanym w bryłę.

domwbukszpanach.jpg
bottom of page